« Travanj 2024 »

Uspješni Nazorovci u pohodu na državni LiDraNo
Autor: Zoran Njegovan, 23. 2. 2012.

U utorak 21. veljače u Pazinu je održana županijska Smotra literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva koja je okupila čak 25 osnovnih škola Istarske županije. Naša škola bila je zastupljena u svim kategorijama osim radijskih emisija, a na državno natjecanje izravno se plasirala sedmašica Michaella M. s kazivanjem pjesme „Ribareva Jana“ (mentorica prof. Maja Stanković); za istu čast predloženi su i školski list „Galeb“ (mentor prof. Zoran Njegovan) te novinarski rad osmašice Josipe T. - „Dvije strane Hrvatske“ (mentorica prof. Dejana Tavas)! Spomenimo i zapažene nastupe Alexa L., učenika četvrtog razreda i prošlogodišnjeg predstavnika naše županije na državnoj smotri, koji je izveo monolog na temu „Razgovor s loptom“ (mentorica učiteljica Nevenka Matek), te vesele igrokaze učenica područne škole „Mondelako“ (mentorica učiteljica Višnja Bubić-Crnković) i brojne družine trećeg „a“ razreda (mentorica učiteljica Jadranka Tančev).

Svim sudionicima iskrene čestitke za sav uloženi trud i pokazanu kreativnost!