Erasmus+

Novi broj!

Radioigre

Vijesti iz škole
Sjajni Nazorovi košarkaši osvojili prvo mjesto; odbojkašima treće mjesto gradskog (međuškolskog) prvenstva
Autor: Zoran Njegovan, 6. 2. 2013.

Sjajna košarkaška ekipa škole Nazor osvojila je prvo mjesto na gradskom međuškolskom natjecanju održanom 5. veljače u prepunoj dvorani naše škole!

U sastavu zlatnih košarkaša igrali su učenici: Damjan Honović (8. r., ujedno i najbolji igrač turnira), Tin Matošević (8. r.), Matia Poljak (8. r.), Deni Zarev (8. r.), Josip Kordić (8. r.), Oliver Jack Taylor (8. r.), Mario Ban (7. r.), Josip Mikić (7. r.), Leon Trošt (6. r.), Matija Trošt (5. r.).

Prvenstvo rovinjskih osnovnih škola u odbojci održano je 25. siječnja 2013. godine, a treće mjesto izborila je Nazorova ekipa u sastavu: Damjan Honović (8. r.), Tin Matošević (8. r.), Luka Stojnić (8. r.), Matia Poljak (8. r.), Deni Zarev (8. r.), Ruben Affes (6. r.), Bojan Lukić (6. r.), David Uremović (6. r.), Nikola Lukić (5. r.).

Čestitamo svim učenicima!

(u nastavku pročitajte sažetak prvenstva iz pera naše novinarke Antonije Precali)

Dana 5. veljače 2013. u OŠ Vladimira Nazora Rovinj održalo se natjecanje u košarci između svih rovinjskih osnovnih škola. U prvoj utakmici igrali su učenici OŠ Jurja Dobrile i učenici OŠ Bernardo Benussi koju je dobila škola Jurja Dobrile. Nakon prve utakmice igrala je i naša škola protiv OŠ Bernardo Benussi, a u sastavu naše ekipe bili su: Damjan Honović, Deni Zarev, Tin Matošević, Josip Kordić, Josip Mikić, Mario Ban i Leon Trošt. Tijekom cijele utakmice naši su dečki bili u vodstvu i tako pobijedili uvjerljivim rezultatom 23:4. Sljedeću utakmicu igrali smo protiv OŠ Jurja Dobrile – utakmica je tekla mirno i prije kraja prvog poluvremena rezultat je još bio izjednačen (23:23). Sljedeće poluvrijeme naši su dečki dali sve od sebe i bili u vodstvu 3 boda razlike. Na kraju utakmice rezultat je bio 31:25 za našu školu! Osvojili smo prvo mjesto i dobili pehar. Čestitke našim dečkima, a pogotovo najboljem igraču turnira – Damjanu!