Vijesti iz škole
KOŠARKAŠKI TURNIR
Autor: Ina Venier, 15. 2. 2010.

KOŠARKAŠKI TURNIR ZA UČENICE I UČENIKE

U srijedu, 27. 01. 2010. godine naša škola bila je organizator košarkaškog turnira osnovnih škola bivše općine Rovinj. Turnir je održan u dvije kategorije u konkurenciji učenica i učenika.

U konkurenciji učenica borile su se cure 5. i 6. razreda i cure 7. i 8. razreda.

U kategoriji 5. i 6. razreda prvo mjesto osvojile su učenice OŠ Vladimira Gortana iz Žminja, dok su učenice naše škole osvojile treće mjesto iza drugoplasirane ekipe OŠ Jurja Dobrile.

U kategoriji 7. i 8. razreda učenice naše škole osvojile su prvo mjesto i ostvarile pravo nastupa na Županijskoj razini (Poreč, 12. 02. 2010.). Drugo mjesto osvojila je OŠ Vladimira Gortana iz Žminja.

U konkurenciji učenika natjecalo se samo u kategoriji 7. i 8. razreda. Naši učenici zauzeli su drugo mjesto, iza prvoplasirane ekipe OŠ Jurja Dobrile.

Sastavi:

Učenice 5. i 6. razredi: Demirović M., Žarić V., Murić M., Ruseski T., Babić M., Kenjar M., Janjanin I.

Učenice 7. i 8. razredi: Akik Osonički L., Kniha J., Huskić M., Rapo A., Rabar A., Kobaš A., Anđelović S.

Učenici 7. i 8. razredi: Ćosić J., Taylor L. J., Kljajić K., Kauković A., Zečević Tadić A., Perčić E., Rapajić E., Honović D.