GRADONAČELNIK PRIMIO NAZOROVCE
Autor: Zoran Njegovan, 13. 6. 2011.

Kao i ranijih godina gradonačelnik grada Rovinja, Giovanni Sponza, primio je najuspješnije učenike rovinjskih škola koji su tijekom školske godine predstavljali školu na županijskim, državnim i međunarodnim natjecanjima, susretima i smotrama

Na prijemu su bili sljedeći učenici: Lucijana Š., Meggie Š., Tena U., Ivan P., Kemal P., Edo R., Sandy B., Luchas N., Zoran D., Filip M., Maja D., Anamaria M., Katija G., Andrea M., Alex L., Sara Š., Laura M., Kristina B., Adrian B., Adam G., Sandy K., Antonio P., Boris D., Anes K., Stjepan K., Vit P., Željko Ž., Leonardo Max G., Suzana L., Ema S., Majda J.i Samantha L..

Nabrojani učenici su tijekom školske godine sudjelovali na natjecanjima znanja, u sportu, na Novigradskom proljeću, uspješno snimili prvi školski film i predstavili ga čak na međunarodnom festivalu, sudjelovali su na glazbenim i likovnim smotrama i susretima te svugdje postizali zapažene rezultate.

Spomenimo i učitelje-mentore koji su doprinijeli ovim rezultatima: Maja Stanković, Branka Grzunov, Nevenka Matek, Bojana Bolković, Loredana Burić, Domagoj Terzić i Ivana Volf.