Obilježen Dan smijeha
Autor: Zoran Njegovan, 10. 1. 2022.

Prvoga dana drugog polugodišta Nazorovci su u školske klupe sjeli s osmijehom na licu i tako obilježili Svjetski dan smijeha. Učeničko vijeće naše Škole prepoznalo je važnost smijanja i osmislilo razne aktivnosti koje su ostali učenici i učitelji rado prihvatili i proveli u djelo. Učenici su tako odigrali igru pantomime, oponašanja zvukova te razne druge smiješne izazove. Pojedini su se razredi okušali i u karaokama. Također, svi su se učenici škole natjecali u izazovu tko će se najduže smijati, a prvo su mjesto podijelile učenice 4. a razreda, Nicole K. i Tena V.-M. koje su se neprekidno do suza smijale čak 7 minuta! Učenici razredne nastave na satu Tjelesne i zdravstvene kulture odradili su radionicu „Zaraza smijehom“ na kojoj su imali priliku isprobati različite tehnike smijanja. Za učenike predmetne nastave bile su organizirane sportske aktivnosti - nogomet s pilates loptom i odbojka s lopticom za stolni tenis. Svim učenicima želimo da im i ostali dani u godini budu ovako veseli i da se vode izrekom „Smijeh je lijek!“.

pedagoginja Marina Ružić