15. Nazorov mikrofon
Autor: Zoran Njegovan, 13. 5. 2022.

Dragi naši ljubitelji glazbe, kao što znamo – „glazba nadahnjuje cijeli svijet, opskrbljuje dušu krilima, potiče let mašte; glazba daje život i zabavu svemu što postoji…“, a upravo je tako bilo i na ovogodišnjem Nazorovom mikrofonu dana 16. svibnja u kazalištu Gandusio! Od učenica nastupile su: Nia H. (Adele: Someone like you), Airi T. (Aurora: Running with the wolves), Mihaela U. (Delacey: Dream it possible), Petra P. (J. Legend: All of me), Tea B. (Detour: Zaljubila sam se), Petra P. i Airi T. (Adele: Rolling in the deep), Luna J. (Kovačić & Jakelić: Malo čudni), Frida Josipa R. (H. Styles: Sign of the times), Eni N. (M. Dimšić: Život nije siv), Latica Š. (Mia Dimšić: Slobodna), Mihaela L. i Aurora B. H. (Bezimeni).

Prema odluci stručnog žirija ovogodišnja pobjednica Nazorovog mikrofona je šestašica Nia H., dok su favoiritkinje publike petašice Airi T. i Petra P. zajedničkom izvedbom pjesme "Rolling in the deep".

Čestitke svim natjecateljicama, pobjednicama kao i mentorici Srđani Đokić na uloženom trudu!

Video najave pogledajte ovdje: